Ricards_

Ričards
4 gadi

Viņa (Aija Strautmane) man iemācīja kultūru.

Artūrs Laganovskis
12 gadi

Šīs bija ļoti izglītojošas nodarbības, kuras, kā man sākumā likās, būs ļoti garlaicīgas, taču tā nebija. Nodarbībās es sapratu, ka ir ļoti daudz lietas, kuras es daru nepareizi. Bija interesanti parunāties, un saprast, kas man ir jādara pareizāk savā dzīvē. Esmu priecīgs, ka aizgāju uz šīm nodarbībām, un ieteiktu uz tām iet jebkura vecuma cilvēkam.

Arturs_Laganovskis
krists_brugis

Krists Burģis
Students

Šī iespēja man ir devusi vērtīgas un kvalitatīvas zināšanas, kurām manā karjerā būs turpmāk ļoti liela nozīme. Esmu pārliecināts, ka sevis pilnveidošana, nopietna attieksme pret darbu un cilvēkiem ir panākumu atslēga labiem rezultātiem.

Ralfs Eilands
Mūziķis

Pie pasniedzējas Aijas Strautmanes esmu iemācījies daudz, taču visvairāk priecē viena lieta. Manā nozarē bieži vien ir jāprot pateikt vārds “nē”. Pateicoties Aijas Strautmanes etiķetes kursiem, esmu iemācījies pieklājīgi atteikt. Agrāk atteikšana man sagādāja lielas grūtības.

Ralfs_Eilands
Elina_Kadaka

Elīna Kadaka
Uzņēmēja

Esmu pateicīga,ka man ir bijusi iespēja mācīties Aijas Strautmanes rīkotajos kursos,šie kursi man ir devuši pārliecību,kā arī veidojuši pareizu izpratni par lietišķo etiķeti,galda kultūru,saskarsmi ar klientiem,kā arī  rīkoties un neapjukt sarežģītās dzīves situācijās. Tieši šie kursi,ir milzīgs iegūldījums personīgajā izaugsmē,tā teikt,lai pilnveidotu pats ,savu iekšējo saturu. Šos kursus iesaku apmeklēt ikvienam,kuram ir interese par labām manierēm,kā sevi pasniegt un gūt pārliecību. Man ļoti patika Strautmanes kundzes mācīšanas stils,ar atbilstošiem piemēriem un dzīves situācijām.

Inga Vanaga
Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāja

Šajos kursos visaugstāk novērtēju lektores profesionalitāti, pieredzi, māku sasaistīt teoriju ar praktiskiem piemēriem, tiešumu un atklātību. Labas zināšanas un praktiskās iemaņas uzvedības kultūrā nepieciešamas mūsdienās ikvienam cilvēkam, ja vēlas gūt profesionālos panākumus un arī justies pašpārliecinātāk ikdienas komunikācijā. Kursos iegūtās zināšanas man noderējušas strādājot valsts, privātajā, nevalstisko organizāciju sektorā, kā arī ikdienā.

Inga_Vanaga2
antra_zukovska

Antra Žukovska

Pamatskolas ” Rīdze” direktore

Aija un lietišķā etiķete ir viens veselums.  Izmanto lielisko iespēju gūt Aijas piedāvāto pieredzi lietišķajā etiķetē!